شامگاه پنجشنبه 21 اردیبهشت 96 برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ساعت 21 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری برنامه را با موضوع بهداشت و سلامت آغاز کرد.رویا تیموریان

رویا تیموریان

رویا تیموریان بازیگر خوب کشورمان مهمان برنامه دورهمی بود. رویا تیموریان بعد از سلام و احوال پرسی از مهران مدیری و برنامه دورهمی تقدیر و تشکر کرد.

مهران مدیری اولین سوالش اینگونه مطرح کرد ، در بچگی شیطون بودید و الان خیلی آروم شده اید؟ رویا تیموریان گفت :بله در بچگی خیلی شیطون بودم و کارهایی را انجام میدادم که خودم دوست داشتم ولی خوششایند بزرگترها نبود ولی در دوران نوجوانی به سراغ ورزش رفتم و در زمان پیش از دانشگاه عضو تیم والیبال بودم .

ماجرای علاقه مندی رویا تیموریان به تئاتر و سینما

مهران مدیری پرسید داستان علاقه شما به سینما از کجا شروع شد ؟ بازیگر دیوار به دیوار گفت :شوهر خواهر من آقای طباطبایی در رادیو کار می کردند، من در دوران نامزدی ایشان با خواهرم همراه آنها به تئاتر و سینما میرفتم و علاقه من تئاتر و سینما از همین جا شکل گرفت.

مجری برنامه دورهمی درباره فیلم مورد علاقه خانم تیموریان پرسید که خانم بازیگر گفت:مادرم عاشق فیلم برباد رفته بود ، من هم علاقه زیادی به این فیلم دارم من ابتدا در دانشگاه هنر رشته عروسکی خواندم ولی بعد تغییر رشته دادم و کارگردانی خواندم.

مهران مدیری پرسید شما با چه کسانی هم دوره بودید؟ خانم تیموریان گفت:من در دوره خوبی وارد این حرفه شدم و با خانم مهرانه مهینن ترابی و گوهر خیراندیش هم دوره بودم.

رویا تیموریان در دورهمی

ادامه مطلب

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : برنامه ,تیموریان ,علاقه ,دورهمی ,سینما ,مهران ,برنامه دورهمی ,مهران مدیری ,رویا تیموریان ,خانم تیموریان ,مدیری پرسید ,مهران مدیری پرسید ,مهمان برنامه دورهمی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش لباس ورزشی خدايا دوست دارم مداح وسخنران جهت مجالس ختم بلاگی برای سن فایل Shawna زمانی کوردی محمد حسینخانی هتل های کیش بانک نمونه سوالات پرورش دهنده توت فرنگی تایخونه